0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Персонализирана застрашувачка симпатична Ноќта на вештерките миленичиња бандана

Персонализирана застрашувачка симпатична Ноќта на вештерките миленичиња бандана

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Одликувајќи се со живописни портокали и црнци, овој дизајн „застрашувачки симпатичен “ прави одличен додаток за миленичиња за трик или лекување. Додадете име долж горниот опсег за да создадете Spooktacular get-up за вашето кученце или како третман на Ноќта на вештерките за lубител на кучиња во вашиот живот! Јака за кучиња не е вклучена. Направено од 8 мл. полиестерско платно; Мерки 14,25 "W. јака не е вклучена. Вклучува ракав што одговара на јака од 1,5" W. Машинско миење топло со слични бои на нежен циклус; висат суво. Персонализирајте со име до 9 карактери.

За производот

Избор на клиент