0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Неограничена удобност на плетените удобни шорцеви на Wrangler Boy, големини 4- & хаски

Неограничена удобност на плетените удобни шорцеви на Wrangler Boy, големини 4- & хаски

DEN 255.68
Достапно за нарачка

Достапност

Неограничен удобност на Вранглер Бој, плетени шорцеви, големини 4-18 и хаскија за да го забележите вашиот дечко во неограничената удобност на Wrangler Comfort Comfort Short. Блажено мекото плетено влечење шорцеви имаат флексибилно цртеж за врзување-и-проследување што ви овозможува да се прицврстите на вклопувањето што го сакате, а потоа да се повлечете и да се повлечете без да се повлечете. Изобилство на истегнување во мешавина од памук. Достапни во нијанси и прскања во боја што ја мешаат неговата фантазија, овие супер меки шорцеви треба да се обојат. Еден и направено влечење ви дозволува да го врзете и да се повлечете и исклучите без да се повлечете. Директно одговара. Врската боја ќе варира по облека. Ocketеб на мобилен телефон - Опции за фрлање или размавта. Бесплатно за истегнување : 54% памук/ 46% полиестер. Стил# 112317921.

За производот

Избор на клиент