0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Wrangler Boys Cargo Short, големини 4- & Husky

Wrangler Boys Cargo Short, големини 4- & Husky

DEN 255.68
Достапно за нарачка

Достапност

Мулти -џебниот карго на Wrangler Boy, мулти -џебниот карго на Wrangler Boy, кратки (големо момче/хаски), карго -шорцеви на момчињата се направени од трајни ткаенини и се карактеризираат со прилагодлива лента за прилагодување на половината што не стиска. Многу џебови, вклучително и џеб од патент, ќе ги задржат богатствата на вашиот дечко, без разлика каде го земаат неговите авантури. Кратко од товарот со џеб. Замачкани предни џебови. Хекс -џебови. Товар џеб со патент. Товар џеб со отворање на заварување. Стил # 4 RMBW7 Q.

За производот

Избор на клиент