0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Студиото Ричфилд Студио безжична светло-филтрирање мобилна сенка, кафе зрна, должина од 48

Студиото Ричфилд Студио безжична светло-филтрирање мобилна сенка, кафе зрна, должина од 48

DEN 910.72
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа безжична клеточна сенка нуди приватност и изолација додека се филтрира во природна светлина. Работи без видливи жици, обезбедувајќи безбедна дете и безбедна миленичиња во вашиот дом. Мобилната конструкција создава комори кои држат воздух и ја изолираат вашата соба од топлината и студот надвор. Ричфилд студио безжична светло-филтрирање мобилна сенка, кафе зрна, должина од 48 " : нема достапни жици. Безбедни за деца и миленичиња. Изолира простор од топлина и студ надвор. 100 проценти полиестер. Грижа : Избришете со мека крпа, мит за прашина или круг Прицврстување на четки од правосмукалка. Вклучени се хардвер за монтирање и едноставни упатства. Бидете сигурни дека измерете пред набавката за да се обезбеди соодветно вклопување. Вистинската сенка е 1/2 "потесна од нарачката.

За производот

Избор на клиент