0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Вистинска едноставна клеточна сенка безжична безжична мерка во песок

Вистинска едноставна клеточна сенка безжична безжична мерка во песок

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Вистинските едноставни мобилни нијанси безжични мобилни телефони обезбедуваат изолација на вашиот прозорец, додека нежно филтрирање во природна светлина слепа големина е 0,5 "потесно од наведената ширина за да се овозможи прицврстување на шината за чистење, треба да се преклопи на отворот на прозорецот најмалку .5 " на секоја страна за надворешно планирање специјализирано Изградбата на саќе помага да се одржи собна температура што може да помогне да се заштедат пари за ладење и загревање на трошоците што работи со уникатна сенка без видливи жици кои обезбедуваат подобрена безбедност за домови со деца и миленичиња нијанси се направени и со трајна ткаенина што формира јасни, чисти плитки и чува Вашиот прозорец изгледа модерно и елегантно исчистете ги вашите нијанси со помош на пердувски писател или вакуум за да ги натерате да изгледаат ново-годишни производи на производителот, реализирана вистинска едноставна клеточна мобилна 57-инчен X 48-инчен сенка во песок.

За производот

Избор на клиент