0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Редовно директно движење на мажите на Ли, редовно, директно вклопување во половината

Редовно директно движење на мажите на Ли, редовно, директно вклопување во половината

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Однесете го во крајност со редовниот екстремно движење на мажите на Lee®. Оваа класична директна панталона има еден важен елемент : технологија за екстремни движења. Никогаш нема да се чувствувате ограничени во оваа пантолона, па ако ви треба пар што ќе се движи со вас каде и да го земете, само го најдовте вашето најновиот од суштинско значење. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Екстремен флексибилен половински лента. 4-насочно истегнување. Влага за губење. Контролира мирис. Рециклирани материјали. 51% најлон, 45% рециклиран најлон, 4% спандекс. Стил #112339647.

За производот

Избор на клиент