0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Легендарниот рамен предниот дел на легендарот на мажите на Ли со отпор на брчки

Легендарниот рамен предниот дел на легендарот на мажите на Ли со отпор на брчки

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Кога сакате рамен предниот тенок пантолона со своја легенда, проверете го легендарниот рамен фронт на легендарот на мажите на Ли. Овој тенок фит, средно-пораст пантолона е изградена од ткаенини за истегнување на удобност од брчки и дамки, така што ова е совршена секојдневна пантолона за момци кои сакаат помодерна силуета. Среден пораст. Тенок вклоп. Директно отворање на нозете. Замачкани предни џебови. Заварувајте ги џебовите. Затворање на копчињата. Удобно истегнување. Отпорен на брчки. Отфрлање на дамки. Префериран памук. 97% памук, 3% спандекс. Стил #112339652.

За производот

Избор на клиент