0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Докерс машка директна паметна технологија панталони со паметна технологија

Докерс машка директна паметна технологија панталони со паметна технологија

DEN 399.68
Достапно за нарачка

Достапност

Тие се нарекуваат Ultimate со причина. Крајните панталони од Чино од Докерс се направени во четиристрана дизајн на истегнување, така што се чувствувате добро како што изгледате. Разновидни за секоја пригода, овие чинови имаат продолжени половини, подлабоки предни џебови, задните џебови до половина инч поширок за големини 46 и нагоре, подолги инсеми за високи големини и колено што е поставено правилно. Спарете го со омилената маичка или кошула со копче за комплетен ансамбл. 95% памук, 5% еластан. 4-насочен истегнување. Паметен 360 флекс. Директно одговара. Право. Седи веднаш под половината. Поштенски лета. Флексибилна лента за половината. Скриен поштенски џеб за безбедност. Машинско миење ладно. Tumble Dry Medium . Ексклузивен производ на Интернет. Враќање и размена што не се квалификувани во продавниците.

За производот

Избор на клиент