0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Благородна куќа Мекларнан манго дрво рачно изработена вгнездена масичка за кафе, сет од 2, природно и црно

Благородна куќа Мекларнан манго дрво рачно изработена вгнездена масичка за кафе, сет од 2, природно и црно

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Прекрасно комбинирајќи чисти геометриски форми со многу потребна функција, нашиот комплет за кафе го носи вашиот внатрешен простор заедно со цветање. Вклучувајќи две вгнездени табели, овој сет нуди неверојатна разноврсност секогаш кога ви треба дополнителен простор за маса. Кога вашите гости поминале и ви треба дневна соба назад, можете едноставно да ги закочете овие масички за кафе заедно за лесно складирање. Изградена со цврсти рамки за железо и завршени со рачно изработени таблети од манго дрво, овој сет ќе обезбеди извонредна издржливост и стил за наредните години. Современа индустриска : Нашиот комплет за масички вклучува железо рамка обложена со прав со богата таблета од дрво за да создаде недооценет модерен индустриски дизајн. Одликувајќи се со октагонални таблети и бази со три нозе, овој сет нуди шик естетска за секој дом. Рачно изработен дизајн : Овој додаток е стручно дизајниран и рачно изработен со занаетчиска експертиза. Било какви природни варијации не се недостатоци на производот, туку ќе обезбедат дека вашата набавка е навистина еден-на-еден вид производ. Табели за гнездење : Овој сет на табели може да се вгнезди за лесно складирање кога не е во употреба. Умно дизајниран да се навлезе во едни со други, овој сет нуди модерна геометриска структура што ја издигнува вибрацијата на вашиот декор. Манго Вуд Топ : Манго Вуд има прекрасни златни кафеави со природни нијанси кои потекнуваат од Спалтинг, правејќи го секое парче една од еден вид боја. Не само што ова тврдо дрво покажува уникатни обрасци и добро ги носи дамките, туку исто така нуди густа издржливост за да се спротивстави на абење и солза. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Големата табела е 36,25 ”w x 36,25” d x 15,25 ”h, а средната табела е 33,00” w x 33.00 ”d x 13.25” H. ќе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставно додавање на ова шармантно гнездо кафе Сет на табели. Вклучува : две (2) масички за кафе. Материјал за таблети : дрво од манго. Материјал за рамки : железо. Завршување на таблети : Природно. Заврши рамка : Црна. Рачно изработени детали. Потребно е собрание. Големи димензии на табелата : 36,25 инчи длабоко x 36,25 инчи широк x 15,25 инчи високи. Димензии на мали табели : 33,00 инчи длабоки x 33,00 инчи широк x 13,25 инчи високи.

За производот

Избор на клиент