0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дизајн на Алден 47,5 Подигнете ја горната маса за кафе со оддели за складирање, црна

Дизајн на Алден 47,5 Подигнете ја горната маса за кафе со оддели за складирање, црна

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Таблетот може да се крене и да се преместува напред за да се создаде пристоен простор од L120 x W60 cm/ L47.5 x W23.5 ”за работа или вечера. Механизмот за прилагодување на металот помага во подигнување на таблетот од 49 см/19,5 'на 62 см/24,5' 'лесно и без бучава. Складиштето сокриен под врвот ги задржува вашите секојдневни артикли како лаптоп, контролори на игри и слично корисно, но сепак надвор од видот кога не се во употреба. Две полици на дното на отворено обезбедуваат повеќе простор за складирање и прикажување. Опфатено покриени со ламинирана површина отпорна на вода, оваа масичка за кафе може да се исчисти со вода и благ чистач и масата повторно ќе биде нова. Вклучени влошки за пена, можете да ги прикачите помеѓу таблетот и нозете како браници, кои можат да го заштитат таблетот и да обезбедат тивка и безбедна операција за подигнување. Alden Design 47,5 "Подигнете ја табелата за кафе со 2 оддели за складирање : боја : црна. Материјал : јаглерод фаза 2 MDF, метал. Целокупна димензија : 120 x 60 x (49-62) cm / 47,5 x 23,5 x (19,5-24.5) ' '(Lxwxh). Големина на таблети : 120 x 60 cm/ 47,5 x 23,5 ”(LXW). Скриен дел Внатрешна големина : 100 x 49.3 x 13,3 cm/ 39.4 x 19.4 x 5.2' '(LXWXD). x 49.3 x 18cm/ 20.4 x 19.4 x 7 ”(wxdxh). G.W. : 33.1 kg/ 73 lb. Max. Capapate Obly : Table Top (кога е продолжено) : 15kg/ 33lb; скриен оддел : 40kg/ 88lb; Отворена полица : 20кг/ 44lb. Забелешка : Ве молиме, дозволете грешки од 1 сантиметар/0,5 ”поради рачни мерења. За ваша безбедност, ве молиме, не застанувајте на таблетата. Ве молиме внимавајте со прстите кога кревате/спуштате таблета. Ве молиме, не ставајте топли контејнери директно вклучени Се препорачува таблета. Се препорачува употреба на крајбрежни за пијалоци/тенџере.

За производот

Избор на клиент