0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дома на Сомерсет ниту еден гроздобер област килим, сива, 8 '10'

Дома на Сомерсет ниту еден гроздобер област килим, сива, 8 '10'

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете ја топлината и стилот во која било просторија од земја нагоре со килим од областа на Шаг од Сомерсет дома. Современиот сив тон комбиниран со кадифен текстурата на бушава обезбедува мекост под нозете и допир на луксуз за кој било дом. Направено од полиестер, мекиот тепих парче природно ќе се спротивстави на бледнее, додека ќе обезбеди совршен акцент под трпезаријата, на врвот на подови од дрвени предмети во дневната соба или до вашиот кревет за кога ќе се разбудите наутро - можностите се бесконечни! Загарантирано задоволство : Сомерсет Дома е посветен на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на сите наши производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Забелешка : Ова е ексклузивен производ на Дом на Сомерсет и само килими од областа на Шаг од Сомерсет Дом се гарантирани дека се оригинални. ВАНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Сомерсет Дома е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично бранен мек и кадифен- бујниот куп на оваа област килим е совршен за положување во вашата дневна соба или копање на прстите во, веднаш надвор од кревет. Свиленото чувство на влакна на тепих обезбедува мекост под нозете и длабочина на вашиот декор. Стилски- богатиот изглед на густите влакна во комбинација со текстурата на кадифен буша, додава допир на луксуз во кој било дом. Современиот сив тон обезбедува шик изглед и модерен завршен допир за современи и традиционално украсени простории . разноврсен- додадете стил и софистицираност со овој акцент килим во вашата дневна соба, јадење област, спална соба, влез, канцеларија или просторија за четири сезони. Ова привлечно и пријатно покритие на подот сигурно ќе го надополни декор во стан, соба за живеење или училница . квалитетни материјали- изработени од полиестер, мекиот тепих парче природно ќе се спротивстави на исчезнување додека додава топлина на голи подови. Овој килим на областа Shag, исто така, ќе апсорбира гласни звуци и ќе го заштити вашето тврдо дрво во области со голем сообраќај . Детали за производот- Материјали : Полиестер. Димензии : (л) 9'11 "x (w) 7'11" x (h) 2 ". Упатства за нега : вакуум редовно и самото место чисто по потреба. Боја : сива.

За производот

Избор на клиент