0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Деца од garanimals Мали девојчиња прислушувани во Бермуда кратки, големини со 4-10

Деца од garanimals Мали девојчиња прислушувани во Бермуда кратки, големини со 4-10

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Подолга должина и удобно вклопување ќе стават 365 деца од шорцевите „Гаранималс Бермуда“ на врвот на нејзината листа што мора да има. Совршен изглед за сезоната. Исклучиво на. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Faux лета. Faux предни џебови и две џебови на грбот. 69% памук/27% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Бермуда шорцеви за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

За производот

Избор на клиент