0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Печатените француски француски териски плетени со девојки од wallидови, големини со 4-16

Печатените француски француски териски плетени со девојки од wallидови, големини со 4-16

DEN 408.00
Достапно за нарачка

Достапност

Некои од нејзините најтешки погледи започнуваат со печатените француски териски плетени на Wallидот. Класични и забавни, овие краткици се покриени во летно подготвено печатење што прават сладок пар на кој било од нејзините омилени врвови. Тие исто така се изработени супер-меки ткаенини за крајна мекост и флексибилност додека таа се движи низ топлите временски денови. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил; Прилагодливи ленти за рамо. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Декоративен лак однапред; печатење на сите; Супер-мека. Француски Тери Шортал за девојчиња од Волфон.

За производот

Избор на клиент