0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Девојки за девојки на Енканто, сет и шорцеви, 2-парчиња, големини 2T-5T

Девојки за девојки на Енканто, сет и шорцеви, 2-парчиња, големини 2T-5T

DEN 447.84
Достапно за нарачка

Достапност

Стилска магија! Сет на облека со две парчиња Encanto е токму она што и треба за секојдневен ден на забава. Одликувајќи се со шарена графичка мета и лесна, влечење шорцеви, овој сет на облека е идеален избор за кој било обожавател. Носете ги мета и шорцеви заедно за супер-слатка облека или измешајте и совпаѓајте го секое парче со нејзините други омилени топло време и ја зголемите нејзината гардероба. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : ме и шорцеви. Карактеристики на ти : опуштено вклопување; екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; графички однапред; Супер-меко чувство. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината со врзана вратоврска; Супер-меко чувство. © Дизни, сите права се задржани. Облека за графички теми и шорцеви за девојчиња за мали деца.

За производот

Избор на клиент