0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Lilt Girls Sleeve Printed Tutu Fust, големини 4-6x

Lilt Girls Sleeve Printed Tutu Fust, големини 4-6x

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Таа ќе сака да се врти и да се врти наоколу во овој симпатичен фустан од туту. Исто како принцеза! Лилт 3/4 ракав Caticorn Tutu фустан. Виножито Туту. 74% полиестер, 21% рајон, 5% спандекс. Грижа : Рачно миење ладно со слични бои, не бели, висат на суво, ладно железо на обратно, ако е потребно, не пеглајте на декорацијата.

За производот

Избор на клиент