0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо на нација со кратки ракави на екипажот на екипажот на вратот и фустанот, брои, пакувања

Чудо на нација со кратки ракави на екипажот на екипажот на вратот и фустанот, брои, пакувања

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Достапност

Четири пати забавата со мулти-пакет за играње фустан на Wonder Nation. Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат, ја одржуваат како изгледа симпатично и се чувствува одлично. Ockебовите додаваат на обичниот трема и тотална удобност. Без напор влечење на стилизирање со мека плетена измислица ги прави овие фустани да се издвои во нејзината ротација. Или слој со омилена јакна или џемпер за носење на сезони. Пакет со пакет 4 PCS,. Користени одржливи влакна (рециклиран полиестер),. 60% памук 40% рециклиран полиестер,. Екипаж. Измијте внатре, машината измијте ладно со слични бои. Увезени.

За производот

Избор на клиент