0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Празници за празници на Винвуд Студио и сезонски wallидни уметности на платното на платното „ingингл Бел Рок“ - сина, црна боја

Празници за празници на Винвуд Студио и сезонски wallидни уметности на платното на платното „ingингл Бел Рок“

DEN 1071.84
Достапно за нарачка

Достапност

Jingle Bell Rock, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Божиќен дизајн со тема за празници за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Избор на клиент