0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Berres Brothers Cafe Chafe Phoasters Signature печен појадок мешавина целото грав кафе, оз

Berres Brothers Cafe Chafe Phoasters Signature печен појадок мешавина целото грав кафе, оз

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Кафе Браќа Берес. Мириса одлично. Одлично има вкус. Тоа прави да се чувствувате одлично-период. Печење кафе на Браќа Берес се фанатични за правење на најдоброто кафе наоколу. Бидејќи кафето треба да биде повеќе од топла течност во чаша. Треба да биде искуство. Тие живеат за кафе, за да можете да уживате во тоа. Не можете да го имате најдоброто кафе ако започнете со грав од втор степен. Ако го сакате најдоброто, најлесно кафе без горчлив вкус, има само еден избор : планински грав Арабика. И печење кафе на браќата Берес ги користат само најдобрите од најдобрите, првите 10% од земјоделските култури во Арабица, избрани со рака на врвната зрелост. Браќата Берес Браќа Печени за појадок мешавина од зрна кафе се совршено избалансирани, исклучително мазни. Разбудете се до оваа жива мешавина од грав во Јужна и Централна Америка. Berres Brothers Cafe Chafe Phosters Signature печен појадок мешавина целото грав кафе, 12 мл.

За производот

Избор на клиент