0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Директен пристап, кафе од цели грав, средно печено органско, оз

Директен пристап, кафе од цели грав, средно печено органско, оз

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Органско средно печено едно потекло од кафето со директен пристап е 100% Арабица, 100% органско кафе со цели грав, кое има голем баланс на белешки од чоколадо и карамела. Секогаш мазно и никогаш горчливо, органското средно печење е како совршен дневен пијалок. Свежо спакувано во 12 мл. Чантите, органските кафиња со директен пристап донесуваат значително поголеми финансиски придобивки на земјоделците што ги зголемија со тоа што им дозволуваа да ја одржуваат сопственоста во текот на синџирот на снабдување. Погледнете го земјоделецот што го зголеми вашето кафе право на фонтот на торбата и проверете ја веб -страницата за директен пристап за да видите како тие биле позитивно погодени финансиски преку купување на кафе со директен пристап. 100% специјализирано кафе Арабика. 100% органско овластено. 12 мл. торба. Печено со средно светло што е мазно и слатко. Мала серија печено и свежо спакувано. Набавете бенефиции за мали сопственици на кафе на кафе преку модел на акции на профит. Етички и одржливо извори.

За производот

Избор на клиент