0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Змејови подготвени2fly Поп -до 22 Дијамант змеј, виножито. Вклучен е повторлив тоте

Змејови подготвени2fly Поп -до 22 Дијамант змеј, виножито. Вклучен е повторлив тоте

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Со револуционерниот и патентиран скокачки систем на Еоло, змејовите се собираат само во секунди. Насликајте го небото со нашите змејови - тие се лесни, убави и подготвени да летаат! Овој змеј во форма има 22 ”крилјата и висина од 23”. Одлично за мали деца и почетници. Овој живописен змеј на виножито има цврста рамка со фиберглас и градежни полиестер за издржливост, лесна врска со клип -клип, рачка и апсолутно никакви лабави делови. Поставете го, поврзете го и летајте го! Ако сте уморни од редовно склопување на змејот, нема да бидете со нашиот скокачки систем. Само лизгајте за да го отворите вашиот нов придружник на небото. Проверете ја нашата апликација за змејот за да започнете. Научете како да летате, трик трикови со змејот и откријте како да го маневрирате вашиот змеј во различни услови на ветер! Вклучува : 1 Виножито Еоло змејови подготвени 2 летачки 22-инчи Поп-ап дијамантски облик змеј и 1 лесна спортска торба за складирање. Доаѓа со сè што ви треба за да започнете да летате. Овој производ се препорачува за деца на возраст од 4 и повеќе години. Насликајте го небото со змејот на ЕОЛО-со револуционерниот и патентиран систем за поп-ап на Еоло, змејот се собира за само неколку секунди. Насликајте го небото со нашите змејови - тие се лесни, убави и подготвени да летаат! Овој змеј во форма има 22 ”крилјата и висина од 23”. Одлично за мали деца и почетници . висококвалитетен и перформанси змеј - овој живописен змеј на виножито има цврста рамка за фиберглас и градба на полиестер за издржливост, лесна врска со клип -клип, рачка и апсолутно никакви лабави делови. Пополнете го, поврзете го и летајте го!. Супер брзо и лесно склопување-ако сте уморни од редовно склопување на змејот, нема да бидете со нашиот скокачки систем. Само лизгајте за да го отворите вашиот нов придружник на небото . апликација за училишни змејови - Проверете ја нашата апликација за училишни змејови за да започнете. Научете како да летате, трик трикови со змејот и откријте како да го маневрирате змејот во различни услови на ветер!. Вклучува-1 Виножито Еоло змејови подготвени 2 летачки 22-инчи Поп-ап-дијамантски облик змеј и 1 лесна спортска торба за складирање. Доаѓа со сè што ви треба за да започнете да летате . Овој производ се препорачува за деца на возраст од 4 и повеќе години.

За производот

Избор на клиент