0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кабел за жица од жица од не'рѓосувачки челик 1 8in 1000ft, 1760lb 1x19

Кабел за жица од жица од не'рѓосувачки челик 1 8in 1000ft, 1760lb 1x19

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Опис на производот. Кабел од не'рѓосувачки челик 1/8 '' x 1000 '. Оваа листа е за јажето од жица од не'рѓосувачки челик T316. Висококвалитетен производ со градежништво 1 x 19 се одликува со структура од не'рѓосувачки челик и капацитет на лежиште од 1760 фунти. Широко се користи во активности на отворено и затворено, како што се облека за облека, оградување со кабел, градина, градинарски градежништво, итн. Одличен асистент во вашиот секојдневен живот!. . Спецификации. Дијаметар : 1/8 "/3,2 мм. Изградба : 1x19. Материјал : 316 не'рѓосувачки челик. Должина : 1000 '/305 м. 12.6'''x12.6'''x6 ''/32x32x15 cm. Пакуванцеконтентен. 1 x јаже од жица од не'рѓосувачки челик. Дијаметар : 1/8 инчи. Нашето жичано јаже има јачина на кршење од 1760 фунти и работна јачина од 1320 фунти. Овозможува различни активности за виси, ленти и DIY . 316 Не'рѓосувачки челик : Нашиот кабел за жица јаже е направен од Материјал од не'рѓосувачки челик со висока јачина 316, подобрување на отпорноста на абење, 'рѓа и друга корозија и обезбедува издржливост и долговечност . 1x19 Изградба : Изграден од 1x19 градежништво, 1 група од 19 жици плетенки заедно за да го формираат кабелот, оваа плетенка челична жица има доволно силно јадро за да обезбеди долг животен век на услугата и може да се намали на која било големина без да се олабави зглобот . безбеден за употреба : јажето од не'рѓосувачки челик има мазна површина, висок лак и без закопување, заштита на раката и избегнување на повреда и оштетувајќи ги вашите работи. Вклучени се жица за сечење, 20 парчиња алуминиумска обвивка и 10 парчиња капили . Широко користен : нашиот жичен кабел е совршен за употреба во затворен и на отворено. Тоа е мултифункционално јаже за жица што може да ги задоволи вашите дневни потреби, како градинарско мечување, поддршка на вашите растенија, скалила, жици светла, облека за облека, итн.

За производот

Избор на клиент