0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Постојана боја со разновидност на бакарна жица пакет-24 мерач брилијантен тон на накит 20 pkg

Постојана боја со разновидност на бакарна жица пакет-24 мерач брилијантен тон на накит 20 pkg

DEN 213.28
Достапно за нарачка

Достапност

Брилијантни бои со тон на накит ќе го осветлат вашиот занаетчиски проект кога ќе вклучите постојана обоена бакарна жица со уметничка жица. Овој сортен пакет на разновидни бои е совршен за накит, бележење, печат, дома и градина d xef xbf x83 xef xbe xa9cor. 20 парчиња од 24 "долга, 18 мерач жица. Разновидност на брилијантни бои со тон на накит. Достапни во најразлични мерачи од 16 до 20 (секоја се продава одделно).

За производот

Избор на клиент