0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
На прва глетка облека за спиење на јуниори со џебови и маска за очите на критериумот

На прва глетка облека за спиење на јуниори со џебови и маска за очите на критериумот

DEN 543.84
Достапно за нарачка

Достапност

Вашиот крај на денот започнува сега. Поставете ја оваа облека за облека за спиење од loveубов на прв поглед над вашата омилена облека за пижами, а потоа дневна околу пред да заминете во кревет. Оваа облека на јуниори има појас за само-вратоврска за да се прилагоди на удобно вклопување додека се релаксира и вклучува два предни џебови за да ги задржи ноќните најважни работи. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Прилагодлив појас за само-вратоврска. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : јака од шал; цврст тон; Доаѓа со маска за очите на Критер. Облеката на јуниорите со само-вратен појас од loveубов на прв поглед.

За производот

Избор на клиент