0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Американски челик од не'рѓосувачки челик, кристал гуштер на стомакот, мерач на прстен со розова IP-позлатена накит

Американски челик од не'рѓосувачки челик, кристал гуштер на стомакот, мерач на прстен со розова IP-позлатена

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој прстен на копчето од не'рѓосувачки челик има 014 гајџ (1,6 мм). Розовиот јонски папочен прстен има акцент на гуштер покриен со кристали и обезбедува со затворање на топката. Метал : Позрачје од не'рѓосувачки челик : јонска позлатена боја : розов камен : кристален камен Боја : чист/безбоен камен исечен : тркалезен камен броење : 14 стил : гуштер накит Тип : папок, мерач на прстенот на копчето за стомакот : 014.

За производот

Избор на клиент