0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници женски јуниори на глуждот, 3-пакувања

Без граници женски јуниори на глуждот, 3-пакувања

DEN 480.00
Достапно за нарачка

Достапност

Измешајте и совпаѓајте и создадете изглед што е ваш со овие носења со некаде на глуждот од без граници. Исечете ги трендовски должина на глуждот, овие хеланки ги надополнуваат сите видови на облеки. Облечете ги со потпетици или вратете се во омилените патики. Во погодно 3-пакет, опциите се бесконечни. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 3-пакети : три пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Подигање : Среден пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Хелеги на глуждот 3-пакувања за јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент