0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Времето и времето на женското копче со висок пораст летаат слаби Jeanан

Времето и времето на женското копче со висок пораст летаат слаби Jeanан

DEN 399.68
Достапно за нарачка

Достапност

Ажурирање на тексас. Времето и слабиот фармерки на Тру се ласкаат со нивната висока силуета и се вклопуваат кривата. Моделот е 5'10 "и носи големина 4. Висок пораст; приближно инсејм : 27". Слаби одговара. Летање со пет копчиња. Стајлинг со пет џеб за да се одржат најважните работи. Истегнете тексас за удобно вклопување. Црна/сива : 60% памук/24% полиестер/12% рајон/4% спандекс; Средно миење : 86% памук/9% полиестер/5% спандекс; Бургундија : 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Timeенски слаби фармерки со висок пораст од време и Тру.

За производот

Избор на клиент