0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru ги плетеше џегинзите удобен фаворит. Изберете од традиционален тексас или одете за смели бои и отпечатоци за да се мешате и да се совпаѓаат со вашата гардероба. Тоа е висок пораст и истегнување одговара со јамки на ременот и 2 предни џебови; 2 назад залепени џебови. Машината е за перење, а нозете се состојат од 53% памук, 32% рециклиран полиестер и 15% спандекс. Време и трајни прошетки со среден пораст (жени). Опуштено вклопување. Материјал : 55% постелнина 45% рајон. Бангладеш. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо. Постелнини кратки.

За производот

Избор на клиент