0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Scrubstar Core Core Essentials Sweetheart V-Neck Scrub Top

Scrubstar Core Core Essentials Sweetheart V-Neck Scrub Top

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Засилете го вашиот стил во овој Scrubstar Women's V-Neck Scrubs. Деколте за женско душо е надополнето со заоблени џебни агли и полите на кошулата. Удобната полиестерска ткаенина е ултра мека и издржлива со механичко истегнување. Пар со координативниот Scrubstar Curgring Cargo Pant (продаден одделно). До големини xxx. Современо вклопување. Централна должина на задниот дел (големина мала) : 26 ". Три џебови : џеб на градниот кош, два пространи долги џебови, измешани пенкало/инструменти, за организирано складирање двојно игла зашилки во текот на ексклузивно на. Стил WM03 T918.

За производот

Избор на клиент