0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уметникот се меша внатре. Во стаклена мрежа мозаик wallидна плочка

Уметникот се меша внатре. Во стаклена мрежа мозаик wallидна плочка

DEN 1119.84
Достапно за нарачка

Достапност

Со MSI Artista испреплетува 11,81 in. X 11.81 in. Стаклена мозаична wallидна плочка, лесно е да се додаде прскање на современ стајлинг во вашиот декор. Оваа атрактивна плочка има навидум случаен аранжман на стаклени ленти со плочки на 11,81 in. X 11.81 in. Mesh лист што ја прави инсталацијата многу полесен процес. Ова уникатно стакло има сликарски ефект што ќе ви го даде тој совршен поп на боја за да го завршите вашиот проект. Топли кафеави тонови и треперки на металики, овој мозаик ќе биде шоу -шоу. Инсталирајте ја оваа плочка за да вклучите карактеристичен личен потпис во широк спектар на дизајни и обрасци. 9,7 квадратни метри, 10 парчиња по случај. Тежината на случајот е 35 lb . Одделение 1, стаклена мешавина од мозаик плочка за употреба на wallидови и countertop. 12 in. Ширина x 12 in. Должина x 5/16 in. Дебела мозаик поставена со мрежа. Мазна завршница со висок сјај и мала варијација во тонот.

За производот

Избор на клиент