0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Деца од Гаранималс Девојки плетете тексас Бермуда шорцеви, големини 4-10

Деца од Гаранималс Девојки плетете тексас Бермуда шорцеви, големини 4-10

DEN 172.32
Достапно за нарачка

Достапност

Изгледот на нејзините омилени тексас шорцеви во комбинација со удобноста на меките плетени шорцеви .. таа е сигурна да каже да на 365 деца од шорцевите на „Гаранималс“ во Бермуда, лесни, стајлинг и супер-мека чувство и истегнување ги прават овие шорцеви лесен почеток на која било облека. Тие совршено се спаруваат со сè, од маички до тенкови. Исклучиво на. Материјал : 69% памук/27% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Slim Fit. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две предни џебови и два џебови за лепенка. Карактеристики : Faux Fly; јамки на ременот; манжетни полите. Плетени тексас Бермуда шорцеви за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

За производот

Избор на клиент