0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
24 -от облека со удобност плус големина со големина на ракав за замав за вртење на туничен врв

24 -от облека со удобност плус големина со големина на ракав за замав за вртење на туничен врв

DEN 263.84
Достапно за нарачка

Достапност

Совршено парче за секоја сезона, оваа ласкава плус големина Туника нуди и удобност и стил. Овој стилски женски врв на туника е доволно разноврсен за секојдневно носење. Карактеристики се разоткриени ¾ ракави, детали за бод на Мероу долж предниот дел, лабав стил на пламен и прекрасно деколте за брод. 3/4 ракави. лабаво вклопување. деколте со брод.

За производот

Избор на клиент