0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Новиот Амстердам Пинк Витни е соработка помеѓу Amу Амстердам Водка и хокејскиот играч Рајан Витни. Пинк Витни е направен со инфузија на наградата Нов Амстердам со свежа розова лимонада. Пинк Витни има совршена рамнотежа на сладост со чист и освежувачки вкус. Уживајте во розовото ледено ладно или измешано со клупска сода. Пинк Витни е подготвен да пие и спушта алкохол.

За производот

Избор на клиент