0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Activeенски активен спортски градник во Авиа, непречен спортски градник

Activeенски активен спортски градник во Авиа, непречен спортски градник

DEN 455.84
Достапно за нарачка

Достапност

Беспречниот спортски градник на Авиа е толку стилски што можете да го заборавите мета и само да се упатат десно на тренингот. Беспрекорен дизајн нуди и удобно вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Целосно покритие. Умерена поддршка. Широки ленти; Дизајн на Racerback. Повлечете стајлинг. 57% најлон/37% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Sportsенски градник во Авиа, непречен спортски градник.

За производот

Избор на клиент