0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Вокер Едисон Модерн со 2-фиоки ТВ штанд за телевизори до 60 ”, Бреза

Вокер Едисон Модерн со 2-фиоки ТВ штанд за телевизори до 60 ”, Бреза

DEN 1919.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на вашата дневна соба надградбата што му е потребна со овој ТВ штанд со 2-фиоки на Вокер Едисон. Уживајте во стилскиот контраст на ова парче создаден од мазните, црни метални стапала и хардверот. Иако е модерен во стил, дизајнот на оваа телевизија е разноврсен за секоја просторија. Чувајте ја вашата електроника и видео игри убави и уредни во две пространи фиоки. Прикажете ги омилените романи или колекцијата на домови со опциите за отворено складирање. Организирањето на сите жици за вашиот телевизор или систем за игри е лесно со карактеристиките на медиумските дупки на овој ТВ. Модерен современ стил. Заврши од бреза. Мазни црни метални стапала и хардвер. Одликувајќи се со 2 пространи фиоки. Отворете ги опциите за складирање. Медиумски дупки за управување со кабелот. Разновиден изглед за кој било стил и соба. Направено од искривено MDF дрво, издржлив ламинат и челик обложен во прав. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Собрани димензии : 20 "H x 58" L x 16 "W. Пакувани димензии : 6" H x 61 "L x 20" W.

За производот

Избор на клиент