0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мајами делфини - постер за wallидови на шлем, 14.725 22.375

Мајами делфини - постер за wallидови на шлем, 14.725 22.375

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Овој трендови меѓународни НФЛ Мајами делфини - Постери за wallидови од шлем 18 е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NFL Miami Dolphins - Шлемот 18 wallидни постер Постери Постери имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

За производот

Избор на клиент