0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор предводеше сингл гигантски сијалички, сет од 3

Време на одмор предводеше сингл гигантски сијалички, сет од 3

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на вашиот дом светла и украсен пламен оваа сезона со сет на време на одмор од 3 LED сингл гигантски сијалици. Овој пакет вклучува три мулти-бои со мулти-бои проucирни светилки (1 црвена, 1 зелена и 1 сина), сите со црн врв и жица. Овие разнобојни светилки сигурно ќе се координираат со сите постојни декор за празници за да им го покажете на вашето семејство, пријатели и соседи вашиот празничен дух. Препорачано и за внатрешна и за надворешна употреба, LED светилките за заштеда на енергија се UL сертифицирани за да обезбедат светлина и декорација за наредните години. Секоја сијалица може да се поврзе до 864 гигантски сијалици за да можете да ја украсите целата своја куќа, двор, внатрешен двор или трем со овие уникатни и стилски светла на сијалицата. Синглот за сингл за време на празниците што виси LED гигантски сијалици се совршен начин да додадете светлина, боја и сјај во вашиот дом оваа празнична сезона. Време на одмор предводени сингл гигантски сијалички, сет од 3 : сет од три LED сингл гигантски сијалици. Внатрешна и надворешна употреба. Секој сет вклучува 1 црвена, 1 зелена и 1 сина проucирна сијалица. Црн врв и жица. Секоја сијалица може да поврзе до 864 гигантски светилки. UL овластен. Координира со повеќето украси за одмор. Заштеда на енергија LED светилки.

За производот

Избор на клиент