0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Избор на Сем Италија Таглиател јајце тестенини, 17. мл

Избор на Сем Италија Таглиател јајце тестенини, 17. мл

DEN 20.48
Достапно за нарачка

Достапност

Изборот на Сем, Таглиетал јајце тестенини се збогатени со тестенини од јајца, направени со 100% избрана висококвалитетна италијанска бурна пченица. Направено со рецепт пренесен со генерации, овие тестенини испорачуваат автентичен вкус што го зема целокупниот квалитет на вкус на кој било оброк до изрез. Одлично за создавање срдечна чинија Алфредо, должината на овие тестенини ви овозможува да фатите најмногу вкус од вашите состојки додека виткате вилушка полна. Едноставно варете го во вода, со помош на лесни за следење на упатствата на пакетот, и наполнете го со мешавина од зеленчук или месо за да создадете вечера со уста што ќе ужива целото семејство. Со девет порции по контејнер, оваа торба нуди доволно тестенини за да се креативни и да пронајдете рецепт за садови за тестенини што се мачи дури и сами. Вкусете ги свежите вкусови на Италија со изборот на Сем, Таглиател јајце тестенини. Исечени и увезени директно од Италија, изборот на Сем Италија ви ја носи најдобрата кујна што Италија ја нуди. Уживајте во фини, автентични состојки, класично вкусни рецепти и целосен вкус во секој залак. Ние ви нудиме внимателно куриран асортиман кој е иновативен и примамлив. Производите за избор на Сем се инспирирани од нашето горда наследство и денес им веруваат од милиони клиенти нас низ целиот свет. Избор на Сем Италија Таглиетал јајце тестенини, 17,6 мл : направено со 100% избрана висококвалитетна италијанска бурна пченица. Одлично за создавање на кое било традиционално јадење со тестенини. Автентичен вкус направен од рецепти што се пренесуваат со генерации. 9 порции по контејнер. 7 грама протеини по порција.

За производот

Избор на клиент