0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Nsонсон Мин-о-Спин

Nsонсон Мин-о-Спин

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Мин-О-шипките наликуваат на мали блескави сјајни кои можат да бидат фрлени и извадени или тролани за сите предаторски риби. Nsонсон Мин-О-Спин : Сечила и тело дизајнирани да се вртат со најмала ротација на ролна. 3Д очи и шема на животна скала наликуваат на вистински сјајни. Силни црни куки на никел облечени со пердуви и трепкање на трепкање. 1-парче по пакет.

За производот

Избор на клиент