0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Hansen HDR Manhattan Sunst

Hansen HDR Manhattan Sunst

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Сложувалка на Сонцето на Сонцето на Менхетен на Менхетен обезбедува брилијантен воздушен поглед на осветлениот и жив небото на градот што никогаш не спие, против позадината на Златното зајдисонце. Со 3000 парчиња, оваа загатка сигурно ќе задоволи секој сериозен ентузијаст на загатки! Загадувањата на едукацијата се прават со употреба на зелена и сина табла, густа табла со висок квалитет што обезбедува совршено вклопување помеѓу парчињата загатки и не создава практично никаква загатка од прашина. За време на возраст од 12 и повеќе години. Содржината вклучува : 3000 парчиња загатки. Големината на склопот е 120х85. Хансен ХДР Менхетен Сонце Број на парчиња : 3000. Препорачана возраст : 12-15 година. Број на парчиња : 3000. Препорачана возраст : 12-15 година. Играчка за гушење на опасност содржи мермер : Не. Загрозени опасност мали делови : да. Играчка за опасност од гушење е мала топка : Не. Играчка за опасност од гушење содржи мала топка : Не. Опасност за гушење : Да. Играчката за опасност од гушење е мермер : Не.

За производот

Избор на клиент