0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 669.44
Достапно за нарачка

Достапност

Подобри домови и градини - 1,5 пиво црвен зонален гераниум (1 броење) - Годишно целосна сонце - растенија во живо на отворено. Надворешно. 12 in. Висина од дното на тенџере до врвот на растението. Годишно. Во живо растение. 1,5 Пинтина Гераниум Зонална црвена боја. Пластично тенџере што може да се рециклира.

За производот

Избор на клиент