0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Хипер тешка вртење на главата на главата

Хипер тешка вртење на главата на главата

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Светлината на главата за вртење на HT е разноврсна алатка за широк спектар на ситуации. Тој е конструиран со силен, анодизиран алуминиум за сигурност и долг живот. Оваа хипер цврста светлина столбови 90 степени за удобно осветлување каде што ви треба. Плус, ви дава 20 лумени на излез што трае до четири часа. Оваа хипер тешка светлина вклучува клип за приложување на вашиот џеб за инстант пристап. Ht вртење на главата на главата : хипер цврста светлина се претвора во целосна 90 степени. Изграден со анодизиран алуминиум за долг живот. Доаѓа со џебен клип за лесен пристап. Penlight ANSI FL1 тестирани податоци : 20-лумен излез, 4 часа време на извршување, растојание од 15 m зрак. Секоја светлина бара две батерии на ААА. Вклучени батерии. Убаво е да се има за неколку различни задачи.

За производот

Избор на клиент