0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење руно дизајнирана да работи за вас. Со карактеристики што ги сакате и верувате како јамката на значката на рамото, се чини, страничните џебови за влез и затворањето на патентот, оваа чиста јакна ќе работи за вас. Хемите на ракавот имаат еластична еластична што им помага да останат да останат кога ќе ги лизнете. Ocketебот на градите е доволно голем за таблета и задните отвори ги одржуваат работите удобни околу линијата на половината. Околу тоа е удобна јакна за машка чистачка, ќе сакате да работите за вас. Јамка на значка на цвест на рамо | Страна за влез во градите | странични влезни предни џебови | назад еластични на зглобовите | Задни отвори на јамка за знаци на полите на цвест на рамото. Страничен влез во градите. Странични влезни предни џебови. Назад еластична кај зглобовите. Назад отвори на полите.

За производот

Избор на клиент