0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машки шорцеви за карго за мажи

Машки шорцеви за карго за мажи

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Долгото кратко. Дали е тоа оксиморон? Не, тоа е наш краток товар. Лесна со мазна ткаенина од памук/најлон, овој товар во стилот на гласникот нуди подолг, 15-инчен инсем за срамежливи бутови. И тоа е опуштено - не Baggy— Fit го прави ова е лесен избор за возења и пешаци, каде било и насекаде. Опуштено вклопување. Хитови под коленото. Ткаенина за удобно истегнување. Дополнителни џебови за складирање на карго. Појас. Стил #112314310.

За производот

Избор на клиент