0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно модерен дизни лик изолирано шише со вода со слама капаче за еднократно широко уста од не'рѓосувачки челик, термос, 14oz

Едноставно модерен дизни лик изолирано шише со вода со слама капаче за еднократно широко уста од не'рѓосувачки

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Едноставното модерно шише со вода со вода со слама капаче ве одржува освежено со часови, додека ги преземате животните авантури. Нашите официјално лиценцирани обрасци ги носат вашите омилени ликови дома. Изолирани вакуум : Едноставно модерно шише за вода на самитот е изолирано со двојни wallидови и вакуум. Оваа технологија го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Специфични детали за секоја големина се наведени во описот и прикажаните фотографии. Нема потреба од коази или крајбрежни страни! Без оглед на температурата на течноста во ова шише, никогаш нема да се пот или да биде жешко на допир . Сламен капак : Сите шишиња на самити во оваа листа доаѓаат со капакот на слама. Овој капак од слама е доказ за истекување, со млазница се превртува за лесно пиење. Овој капак е одличен за деца и возрасни дома или во движење. Отворањето на секое шише на самитот е со иста ширина, така што истиот капак од слама одговара со големина на шише . 18/8 не'рѓосувачки челик : Ова шише за еднократно користење е направено од врвен мерач 18/8 не'рѓосувачки челик. Овој материјал е без БПА и никогаш нема да 'рѓа или остава лош метален вкус во устата. Овој производ не е безбеден машина за миење садови, но широката уста го олеснува чистењето . Премиум бакарна обложена изолација : Надворешноста на внатрешниот wallид, во областа на запечатената вакуум, е натопена во бакар за дополнителна изолација. Бакарот го намалува преносот на температурата, додавајќи уште поголема изолација во вашето шише . Широка уста : Отворањето на устата на самитот е дизајниран за лесно пополнување со мраз и поголеми количини на течност. Чистењето се прави лесно со широката уста. Широкиот отвор на устата е со иста големина за секоја големина на шишето со самит. Ова значи дека сите наши одлични капаци на самитот ќе одговараат на вашето шише на самитот!.

За производот

Избор на клиент