0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Исечете го женскиот вафлен плетен шлаканица со долги ракави

Исечете го женскиот вафлен плетен шлаканица со долги ракави

DEN 300.80
Достапно за нарачка

Достапност

Исечете го женскиот долг ракав, плетете го врвот на вафли. Поминете го денот во мекоста на плетениот вафл на Scoop. Со без напор, преголемо вклопување и паѓање на рамената, предодредено е да биде ваш нов грабнат и да оди суштински. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите. Исклучиво на. Материјал : 68% полиестер/29% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : преголема. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено вафли; капка раменици; Балонски ракави и исечени полите. Лажичка V-врат предниот врв за жени.

За производот

Избор на клиент