0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Fusion Swimbait Jighead

Fusion Swimbait Jighead

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов. Главата на свирката за пливање има ултра-реалистички изглед и чувство со обична точка за влечење од 40 степени за оптимално следење и природна презентација за пливање и други меки пластика. Со најразлични големини и комбинации на куки, главата за свирка на Swigbait Fusion19 нуди решение за многу стилови и големини на мамки. Секој пакет дава идеални препораки за мамка. FSN19 SWBJ1/2-5/0-RD.

За производот

Избор на клиент