0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Универзална до таблета Neoprene Classic Design Belove Cast Cover за Acer Apple Asus Dell HP Lenovo Toshiba и повеќе

Универзална до таблета Neoprene Classic Design Belove Cast Cover за Acer Apple Asus Dell HP Lenovo Toshiba

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Ракавот за таблети Sumac Life 8 инчи нуди традиционална и перниче за заштита за вашиот таблет уред. Направени со мека неопрена, нашите ракави се дизајнирани да се завиткаат околу вашата таблета и да спречат несакани гребнатини, вдлабнатини и модринки. Нашиот универзален дизајн значи дека нашиот ракав ќе одговара на скоро сите уреди со таблети од 7 ”до 8”. Исто така, вградена е корисна предна патентка за чување полначи, додатоци или какви било други потреби. Обезбедете ја дополнителната заштита во рамките на вашиот ранец или багажот за куфер додека се впуштате на училиште или работа. Едноставен, компактен и шик што едноставно не можете да тргнете наопаку со овој случај на ракав, нарачајте го денес! Универзален случај на ракав дизајниран за таблети 7 инчи до 8 инчи уреди. Фантастична заштита од испакнатини, шок и гребнатини. Лесен дизајн за лесна подвижност и затворање на тешки патенти. Носете ја таблетата насекаде, погодно и безбедно или додадете ја дополнителната перница во таа чанта или ранец! . Подземен преден џеб за полначи или додатоци. Димензија на производот : 8,5 x 5 x .5 инчи, непречено се вклопува до : 8 x 4,5 x 1 inchesfit на следново (но не ограничено на) : - Алкател - таблети за деца на Alday Mall - Amazon Fire - Aoson S7 Pro - Apple i Pad - Astro - Asus Zenpad - AT & T Trek - Azpen x852 - Blu Touchbook - Ematic - Fox Conn - Gblife Gbtiger - Hisense Sero - Huawei Media Pad - Iball - Iballus Expro - IView - Lenovo Tab - LG G PAD - LG U+ - Linsay - Nabi - Next Book - Next Book - Nintendo Switch - Npole Детски таблети - Oculus Dawn - Prontotec - Prontotec Axius - RCA Voyager - Samsung Galaxy Tab - Samsung Galaxy Tab A - Ufinetec Kids Tablet PC - Xiaomi Mipad.

За производот

Избор на клиент