0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Комплети за багаж, комплет за куфери на ABS Hardside, заклучување на TSA, сина боја

Комплети за багаж, комплет за куфери на ABS Hardside, заклучување на TSA, сина боја

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

- Aedilys е посветен на обезбедување на нашите клиенти задоволни комплети за багаж и им донесува на потрошувачите подобро искуство за купување цело време .. - Ние се гордееме со тоа што ќе направиме стилски, високо квалитетен и забавен пат за патување за патувања на брендот на кој можете да се потпрете .. - Без оглед за бизнисот, празник или кампување на отворено, треба само еден сет што може да ги задоволи вашите различни потреби .. - Услуга по продажба : Ако има проблем, слободно контактирајте не преку е-пошта, ќе одговориме за 24 часа, ќе биде одложено кога ќе се случи за викендот. Ние сме посветени на давање задоволувачки одговор .. Забелешка : За погодност за транспорт, 3 -тиот багаж за багаж едни во други за заштеда на простор. [Материјали со врвен квалитет] : Направено од нови екстра-дебели материјали за ПП за тврда обвивка, што го прават багажот потрајни, полесни и отпорни на влијанија. Се одликува со текстурирана завршница за да спречите гребнатини, одржувајќи ги случаите убави по патувањето. 20in е најдобро да се носи со багаж за авион (не може да се прошири), 24 инчи и 28 инчен багаж (максимизирајте ја моќта на пакувањето), најдобар избор за долгорочни патувања и деловни патувања . [надградба на двојни тркала] : корист од новиот PP и Подмачкувајќи ги топчињата во тркалата, багажот се движи многу тивко и непречено со 360 ° ротираат двојни тркала. (Професионален тест за квалитет на багажот : Багажот може да оптовари 16 кг и прошетки 45 км со брзина од 10 км/ч) . [Ергономски рачки] : Прилагодливи и цврсти ергономски алуминиум со 3-чекори за телескопска рачка ви овозможуваат да маневрирате во тесни простори и да обезбедите напорно движење . Нежните подеми и падови за поудобно носење. Додадени 2 држачи за засилување на страната на врвот на рачката на носење и странична рачка за носење за да се избегне пукање на тврдоглави и 2 меки гуми кои имаат за цел да ги заштитат прстите при кревање тешки работи . [TSA Lock за безбедност на патувањето] : Страна поставена TSA -заклучување што овозможува Само агенти на ТСА да ги проверат торбите без да ја оштетат бравата кога патуваат. Патентите не се лесни за прободување од остри алатки, како што се пенкала, што ги штити вашите работи во багаж и приватност подобро . [Голем простор] : Откријте да откриете 2 пространи поставени прегради, едниот со еластични вкрстени ленти и другиот со А. Подземни џебови и организациски џебови. Инч : 105 L Тежина на багажот : 20 инчи : 6lbs 24 инчи : 8lbs 28 инчи : 10 bs Денови на патување : 20 инчи : 1 ~ 4 дена 24 инчи : 4 ~ 7 дена 28 инчи : 7 ~ 10 дена.

За производот

Избор на клиент