0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Целосен сет на вртење на брзина, црна боја, црна

Целосен сет на вртење на брзина, црна боја, црна

DEN 1759.84
Достапно за нарачка

Достапност

Full Bearcity Hardside Spinner 3 PCS Set, Black доаѓа со 31 ", 27", 23 "багаж. Направен со траен ABS пластика со поликарбонат филм за дополнителна заштита од елементите . нежно, движење од 360 степени на 8 вртења на тркала . зависни Телескопската рачка за влечење обезбедува транспорт без проблеми. Главниот оддел со значителен полиестер е поделен за лесно организирање.

За производот

Избор на клиент