0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Американски честитки Мини глувци за десертни плочи за хартија, 36-броеви

Американски честитки Мини глувци за десертни плочи за хартија, 36-броеви

DEN 511.20
Достапно за нарачка

Достапност

Засладувајте ја прославата на вашето дете со прилично розови чинија за десертни глувчиња во Мини, во која се наоѓаат Мини насмеана во нејзиниот потпис Полка точка и лак. Малите десертни плочи на Minnie Mouse се изработени од цврста хартија со заоблен раб за лесно држење на торта, сладолед и забавни закуски. Овој удобен пакет со високи броеви содржи 36 хартиени десертни плочи со дијаметар од 6-7/8 инчи. Одлична вредност за големите забавни поставки, можете да ги третирате пријателите, соучениците, да играат групи и сите во фан -клубот „Мини Маус“! Координирајте со другите материјали со теми од Minnie Mouse за поставување табела исполнета со магија на Дизни! 36 мали тркалезни плочи. Мерки со дијаметар 6-7/8 во . Дизни Мини глушец десертни плочи имаат тркалезен, наклонет дизајн со слика на Мини како се смешка и позира во розов фустан и лак. Совршена американска забава за честитки за роденденска забава за деца или забава со теми од Мини Маус.

За производот

Избор на клиент